מפגשי ליגת לה לצ’ה

מה הם מפגשים של ליגת לה לצ'ה?

מדריכות ליגת לה לצ’ה מנחות מפגשי תמיכה בהנקה ברחבי הארץ הנפגשות בין פעם לפעמיים בחודש. למפגש מוזמנים האמהות והיונקים, חברות, שכנות, סבתות ובחלק מהקבוצות גם האבות יכולים להגיע (אפשר לבדוק מראש עם המדריכה, פרטים למטה).

מה קורה במפגש?

היונקים יונקים, משחקים ומקשקשים, האמהות מניקות, מדברות, מיעצות ומתיעצות. הנושאים במפגש עולים מהאמהות כך שבכל מפגש נשתדל לענות לכמה שיותר אמהות. כל הנושאים נוגעים בעולם המניקה: עלייה במשקל, שינה, התחלת מוצקים, גמילה, חזרה לעבודה, הנקה בהריון, הנקת פעוטות, הנקה בחוץ, אתגרים שונים, בעיות ועוד.

איפה ומתי?

אין צורך להרשם מראש, אפשר פשוט להגיע. מומלץ לפני כל מפגש לוודא באתר/מול המדריכה שהוא אכן מתקיים.

כמה?

אנו ארגון התנדבותי וכל פעולתינו ניתנות חינם. עם זאת, על מנת לממן את פעילותינו נשמח לתרומה בסך 20 ש”ח או לחברות שנתית בסך 100 ש”ח שגם מקנה הנחה בכנסי ללל וברכישת ספרים.

קבוצות בצפון

  • חיפה – מתנ"ס רמות אלון, זאב וילנאי 2. יום שלישי הראשון בחודש, שעה 10:00
    המפגשים הבאים: 14.1, 4.2.20, 3.3.20, 21.4.20, 5.5.20, 2.6.20
    מדריכות: דבי, לילי, אורטל, שירה, אלכסנדרה.   לפרטי הגעה: 054-6523556
  • קרית ים – באולם במרכז הצעירים, רחוב אליעזר קפלן 4, קרית ים. המפגש מתקיים בחדר משחקים גדול, מתאים ליונקים בכל הגילאים.
    ימי רביעי, 10-12.   המפגשים הבאים: 22/1, 19/2, 18/3, 22/4, 20/5, 24/6
    מדריכות: שירה 054-4894291, אורטל 054-8480952
    מוזמנות להצטרף לקבוצת הוואטסאפ “ללל קריות” ולקבל הודעות ועדכונים בנוגע למפגשים בחיפה ובקריות (הקבוצה להודעות בלבד)
  • פרדס חנה – כורש , ימי חמישי, שעה 09:30
    המפגשים הבאים: 30.1, 20.2, 19.3, 23.4, 21.5, 18.6
    מדריכה: סאטורי, אלישבע.  לפרטי הגעה: 052-3499198
  • כרמיאל – מתנ”ס רבין ברחוב חטיבת יפתח 200 כרמיאל (הכניסה העליונה של המתנ”ס בחדר הג’ימבורי)
    המפגשים יתקיימו בימי ג’ בשעה 10:00 המפגשים הבאים: 14.1, 28.1, 11.2, 25.2, 17.3, 21.4, 5.5, 19.5, 2.6, 16.6
    מדריכות: כרמית וקורל.  לבירורים ופרטי הגעה: כרמית – 052-7710019, קורל – 052-6612219

קבוצות בשרון

  • אבן יהודה – טיפת חלב, רח' אסותא 4
    ימי רביעי לרוב בשבוע האחרון של החודש בשעה 16:30
    המפגשים הבאים: 22/1, 19/2, 25/3
    מדריכות: סיון ואורית לפרטים נוספים: 052-2520019
    מוזמנות להצטרף לקבוצת הווטסאפ לקבלת הודעות 
  • הוד השרון – שכונת נוה נאמן, החשמונאים 28, (הכניסה מהשביל מימין לבית, משער אפור משמאל לשביל)
    יום שישי השני בכל חודש, בשעה 9:00.
    המפגשים הבאים: 10.1, 14.2, 13.3
    מדריכות: שרונה וגילי. לפרטי הגעה ניתן לפנות לשרונה 052-6447792
  • הוד השרון –  רחוב הבנים 14, מרכז אמא אדמה.  כניסה ב’ קומה 3. המעלית צרה, כדאי להגיע עם מנשא.
    יום רביעי האחרון בכל חודש בשעה 11:00 בבוקר.
    המפגשים הבאים: 29.1
    מדריכה: גילי. לפרטים 052-2221217
  • כפר-יונה – בספריה שבמתנ"ס
    ימי חמישי בשעה 10:00
    המפגשים הבאים:

    16.1, 23.2, 19.3, 16.4, 14.5, 18.6, 16.7, 13.8, 10.9, 15.10, 19.11, 10.12
    מדריכות: ג'ני, טל. לפרטים נוספים: ג’ני 050-2000986  וטל 0542445506

קבוצות במרכז

  • אריאל – מרכז לצעירים, דרך הנחשונים 31
    ימי שני בשעה 10:00
    שימו לב המפגש  ב14.1 מתקיים ביום שלישי באופן חריג
    המפגשים הבאים:  14.1,  17.2, 16.3, 20.4, 18.5, 15.6
    מדריכות: אליענה ומיה לפרטים והרשמה: 052-4546242
  • תל אביב – מרכז קהילתי בבלי, קומה 2, חלל המשחקיה, הרב טולדנו 6
    כל יום שלישי הראשון בחודש בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: 7.1, 4.2, 3.3, 7.4, 5.5, 2.6
    מדריכה: טלי. לפרטים נוספים: 050-8223047
  • בקעת אונו, תנועת המרי 2א, HUB הצעירים של קרית אונו,
    יום שישי האחרון של החודש, בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: 31/1/20, 28.2, 27.3, 24.4, 22.5, 26.6, 31.7, 28.8, 25.9, 30.10, 27.11, 25.12
    למגיעות ברכב – חניה בכחול לבן ניתן למצא ברחובות תנועת המרי וקק”ל. למגיעות בתחבורה ציבורית – קוי אוטובוס 68, 15, 168, 18 – לרדת ברחוב הרצל/נורדאו ומשם כדקה הליכה על רחוב תנועת המרי.
    **שימו לב שהישיבה על רצפת פרקט. מוזמנות להביא כריות, מזרני יוגה, משטחי פעילות לתינוקות לנוחותכן.
    לפרטים והכוונה נירית : 054-7778728 (טלפון או ווצאפ)
    מוזמנת להצטרף לקבוצת הווצאפ לעדכוני מפגשים (הודעות בלבד)
  • הרצליה – בן גוריון 33, משחקיית אגדה
    ימי שלישי בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: 14.1
    מדריכות: מאיה, מליסה, טלי לפרטי הגעה: 05202474474
  • פתח-תקוה – בן חור 8, מרכז הספורט אם המושבות
    ימי חמישי בשעה 10:00
    המפגשים הבאים:
    מדריכה: רובין. להוראות הגעה בלבד: 03-9194677
    למפה
  • רחובות – רח' קרוננברג 1, ספריית רחובות החדשה מרכז חוויות שוויץ.
    יום רביעי הרביעי בחודש בשעה 09:30 עד 12:00
    המפגשים הבאים: 22.1, 26.2, 25.3, 22.4, 27.5, 24.6, 22.7
    מדריכות: דיאנה ובטי. להוראות והודעה על הגעה: דיאנה 054-5309432
  • מועצה אזורית גזר – משכל –  בית ספר גוונים, קרית חינוך סתריה.
    ימי שלישי אחת לחודש, בשעה 9:30 עד 11:30.
    המפגשים הבאים:  14.1, 11.2, 3.3, 31.3, 12.5, 9.6.
    מדריכה: בטי. להוראות והודעה על הגעה: 054-4843566
  • שוהם – רח' עמק איילון 32, סטודיו אין
    ימי שלישי בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: לפרטים נוספים והוראות הגעה: לי-אור 050-8885830
  • Tel Aviv English speakers
    Magid Community center, 63 Nordau Boulevard
    Wednesday  10:00-11:30
    Next meeting:
    Leaders: Edie, Hannah, Jude. For more information about meetings: Jude 052-8108099
    Whatsapp Group for notifications
    Whatsapp group for chat

קבוצות בירושלים והסביבה

  • בית שמש
    המפגש יתקיים ביום ד' 15/1, בין 10-11:30 בנחל נחשון 2,  דירה 14 (כניסה ב' קומה 2), רמת בית שמש א'.
    לפרטים נוספים: 02-9994290
  • Beit Shemesh
    Wednesday Jan 15,
    at  Nachal Nachshon 2 apt 14 (2nd  2nd floor),
    Ramat Beit Shemesh A.
    Between 10-11:30 amFor details: 02-9994290
  • שילה – ב"מעגל הפנימי" (ליד הבריכה).
    בימי שלישי בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: 14.1
    מדריכה: אליענה לפרטים נוספים: אליענה 052-4546242
  • צור הדסה – ספריית צור הדסה
    המפגשים מתקיימים בימי שישי אחת לִכְ-4 שבועות בשעות 10:30 עד 12:00,
    המפגשים הבאים: 13.1, 14.2, 13.3, 24.4, 15.5, 12.6
    להצטרפות לקבוצת הווטסאפ להודעות על מפגשים
    לפרטים נוספים: 054-4544135 הודעות ווטסאפ
  • ירושלים – בית אל הלב, פועלי צדק 2, תלפיות
    המפגשים מתקיימים ביום שלישי האחרון של כל חודש בשעות 9:00 עד 10:30,
    המפגשים הבאים: 28.1, 25.2, 31.3
    לפרטים נוספים: יעל 052-2670922
  • Jerusalem English Group
    "El HaLev"
    2nd Poaley Tzedek, Talpiyot
    במתחם "אל הלב", רח' פועלי צדק 2, תלפיות
    Every second Monday of the mont at 10:30
    Next Meeting: 13.1.20
    Leader: Brandel

קבוצות בדרום

  • קרית גת – שד' גת 56, שכונת הנביאים, מרכז מוטב יחדי"ו, מרכז מקום בלב
    יום שישי האחרון של החודש בשעה 09:30
    המפגשים הבאים: 24.1, 21,2
    מדריכה: שגית.  לפרטים נוספים והצטרפות לקבוצת ווטסאפ כדי לקבל מידע בקישור הבא
  • באר שבע – רונאל 6, מתנ"ס נווה זאב
    יום שישי הראשון של החודש בשעה 10:00
    המפגשים הבאים: 10.1
    מדריכות: אילנה, אנה.  לברורים והרשמה: 052-5523090
  • באר שבע אחה"צ – יוסף תקוע 48, מרחב הורים וילדים
    ימי חמישי אחר הצהריים, 17:30-19:00
    המפגשים הבאים: 23.1
    מדריכה: אנה 054-6833534
  • רמת הנגב – מדרשת בן גוריון שבנגב, הג'ימבורי שבמתחם הגנים שבמדרשה
    יום חמישי השני בכל חודש בשעה 09:30
    המפגשים הבאים: 9.1, 13.2, 12.3, 9.4, 14.5, 11.6, 9.7
    מדריכה: ורד. טלפון לבירורים: 052-8527755
  • להצטרפות לקבוצת הווטסאפ של קבוצת רמת הנגב