למה אני אוהבת את הכנסים של ליגת לה לצ’ה?

בשתי מילים אפס הפרדה.

אותה אפס הפרדה המדוברת אחרי הלידה אז אותה הייתי צריכה בהמשך  כשנשארתי לבד “בחופשת” לידה לטפל בתינוק ואסביר:

בתקופת החיים הזו של השנה הראשונה הרבה פעמים הרגשתי לבד לבד מחוץ לעניינים בגלל שיש לי תינוק.
כי אם רציתי לעשות משהו של מבוגרים או עם מבוגרים אז הרבה פעמים איך אומר התינוק היה פחו600826_10150955528054559_1007475383_nת רצוי או פחות מתאים. רציתי ללכת להרצאות, לקורסים,למסיבות עבור עצמי, לנושאים שמעניינים אותי  וכמעט בכל מקום זה לא התאים או הוגבל לעד גיל זחילה של התינוק.
כשהכרתי את לה לצ’ה זכיתי לקבל את מה שהייתי צריכה וזה היה שינוי כל כך מרענן.
הן במפגשים הקבוצתיים והן בכנס.
כאשר קיבלתי הזמנה לכנס עם הרצאות שונות ודוכנים מגוונים הרגשתי כל כך טוב שיש מישהו ששם את הצרכים שלי ושל התינוק ביחד שמישהו גם רואה אותי, את האדם הבוגר שרוצה ומעוניין להקשיב להרצאות,  אך גם מבינים שאני רוצה לעשות זאת יחד עם התינוק שלי.
מקום שלא רק מבין ומקבל אלא גם מעודד את הביחד הזה.
היה לי כיף לפגוש ולראות עוד המון אמהות יחד איתי המעוניינות להרחיב אופקים,  שרוצות לשמוע ולדבר על “נושאי מבוגרים” ולהיות תוך כדי עם התינוק ולא להצטרך להשאיר אותו בנפרד.
בכנס של לה לצ’ה הרגשתי שהתינוק אהוב ורצוי. לא הייתי צריכה לדאוג מה יקרה או איך יגיבו אם התינוק יבכה/ יפלוט/ יינק/ יעשה קקי וכו’. הייתי יכולה להיות נינוחה ולהקשיב לחלקים מההרצאה, להרגיש את המוח שלי עובד ונהנה מהחשיבה השונה.  הדוכנים גם היוו עניין ויכולתי לשוטט בכיף בין דוכנים שונים שחלקם היו קשורים להנקה,  וחלקם לתינוקות, פנאי, סטייל ובריאות. התחושה החזקה של להיות עם עוד אמהות מיניקות אחרות הייתה מעצימה מן תחושה של ביחד באותה הסירה 🙂
ועכשיו אני מזמינה כל אחת מכן לצאת מהבית, וליהנות מחברת מבוגרים יחד עם התינוק 🙂

אמילי, מדריכת לה לצ’ה

לפרטים והרשמה לכנס אמהות 2017 לחצי כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *