רוצה להיות מדריכה?

leader1_LGליגת לה לצ’ה מקדמת בברכה את תמיכתך בהנקה. אמהות רבות רוצות להפוך למדריכות בליגת לה לצ’ה כדי לסייע לנשים מיניקות אחרות.

הצעד הראשון בדרך להסמכה הוא חברוּת בליגת לה לצ’ה. כל אשה המעוניינת בתמיכה בהנקה ובקידומה יכולה להצטרף לליגת לה לצ’ה.

החברוֹת בליגת לה לצ’ה מאמינות בערכה של “תמיכה מאם לאם” במניעת ובפתרון אתגרים רבים הקשורים בהנקה. החברות ממלאות תפקיד חשוב בתמיכתן במדריכות ובהתנדבותן למלא משימות שונות בקבוצה.

אם את משתתפת במפגשים, פני אל אחת המדריכות וספרי לה על ההתעניינות שלך בהסמכה להדרכה. היא תעבור איתך על העקרונות של ליגת לה לצ’ה, תפקידיה של מדריכה, והדרך שבה מתבצע התהליך.

מדריכה בליגת לה לצ’ה היא אֵם בעלת ניסיון מסוג ספציפי בהנקה ובחוויית ההורות. היא ענתה על דרישות הקדם להכשרה, קראה חומר לימודי, תרגלה מתן עזרה תחת מדריכה מנוסה, ועברה תהליך התבוננות פנימי. היא סיימה תוכנית לימודים והכשרה כתובה ומקיפה, שנבנתה ע”י ליגת לה לצ’ה הבינלאומית. המדריכות מייצגות את ליגת לה לצ’ה. מדריכה משמשת כמודל ומסכימה לייצג את החומרים הכתובים, ההשקפה והגישות של ליגת לה לצ’ה להנקה. היא מתכננת ומנהלת מפגשים חודשיים, מעניקה תמיכה טלפונית או פנים אל פנים, מפקחת על ניהול הקבוצה, מתעדכנת במידע על הנקה ותומכת באמהות אחרות המעוניינות להפוך למדריכות.

leader8_LG אם אין קבוצה באזור מגורייך, את יכולה לפנות למדריכה שתקשר בינך לבין מחלקת הכשרת המשתלמות שלנו.

פרטים נוספים תוכלי למצוא גם בקישור הבא מהאתר של ליגת לה לצ’ה הבינלאומית (באנגלית).

English information on LLL Leadership

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *