מפגשים

A La Leche League Netanya meeting

ליגת לה לצ’ה נתניה

קבוצות לה לצ’ה

מי? מדריכות לה לצ’ה מנחות מפגשי תמיכה ברחבי הארץ הנפגשות בין פעם לפעמיים בחודש. למפגש מוזמנים האמהות והיונקים, חברות, שכנות, סבתות ובחלק מהקבוצות גם האבות יכולים להגיע (אפשר לבדוק מראש עם המדריכה, פרטים למטה).

מה קורה במפגש? היונקים יונקים, משחקים ומקשקשים, האמהות מניקות, מדברות, מיעצות ומתיעצות. הנושאים במפגש עולים מהאמהות כך שבכל מפגש נשתדל לענות לכמה שיותר אמהות. כל הנושאים נוגעים בעולם המניקה: עלייה במשקל, שינה, התחלת מוצקים, גמילה, חזרה לעבודה, הנקה בהריון, הנקת פעוטות, הנקה בחוץ, אתגרים שונים, בעיות ועוד.

איפה ומתי? אין צורך להרשם מראש, אפשר פשוט להגיע. מומלץ לפני כל מפגש לוודא באתר/מול המדריכה שהוא אכן מתקיים.

כמה? אנו ארגון התנדבותי וכל פעולתינו ניתנות חינם. עם זאת, על מנת לממן את פעילותינו נשמח לתרומה בסך 20 ש”ח או לחברות שנתית בסך 100 ש”ח שגם מקנה הנחה בכנסי ללל וברכישת ספרים.


קבוצה וירטואלית ברחבי הרשת

ימי שני, פעם בשבועיים, בשעה 10:00. תאריכים:  7.5
לינק להצטרפות למפגש עצמו:  //zoom.us/j/994801643 (יציע בפעם הראשונה להוריד את התכנה של זום המאפשרת השתתפות)
פרטים נוספים באירוע בפייסבוק: //www.facebook.com/events/579561019060499/
לפרטים נוספים: דרך נטלי בווטסאפ – 054-5518389

 

קבוצות בצפון 

  • חיפה – מתנ”ס רמות אלון, זאב וילנאי 2, חיפה  – יום שלישי הראשון בחודש, בשעה 10:00. תאריכי המפגשים:  5.6, 3.7, 31.7, 4.9, 2.10, 6.11, 11.12
    מדריכות: דבי, לילי, אורטל, שירה, אלקסנדרה.  לפרטי הגעה: 054-652-3556.
  • קרית אתא – “המרחב לריפוי נשי – ניצן רובין”, רחוב אביגדור עשת 57. ימי שלישי בשעה 10:00.תאריכי המפגשים: 19/6 17/7 21/8 מדריכות: שירה 054-4894291 ואורטל 054-8480952

  • פרדס חנה – ביום שני בשעה 10:00 בבוקר בסטודיו לגוף נפש chayoga ברחוב החסידה 9 פרדס חנה
    11.6, 9.7. מדריכה: סאטורי. לפרטי הגעה 0523499198
  • כרמיאל – ימי ג’ בשעה 10:30: המפגשים יתקיימו בימי ג’ במתנ”ס רבין ברחוב חטיבת יפתח 200 כרמיאל (הכניסה העליונה של המתנ”ס בחדר הג’ימבורי) תאריכי מפגשים:  (מפגש יולי מבוטל) 4.9.18,  9.10.18,   6.11.8,   11.12.18,  8.1.19,  5.2.19, 5.3.19, 2.4.19,   7.5.19,   4.6.19,  2.7.19 מדריכות: כרמית וקורל. לבירורים ופרטי הגעה: כרמית – 052-7710019, קורל – 052-6612219
  • קרית שמונה–  המרכז לגיל הרך, רח’ הר הצופים 1 (פינת יקותיאל אדם). בוייז יש לרשום המרכז לגיל הרך קרית שמונה. ימי חמישי, שעה 10:00, בתאריכים הבאים: 31.5.18 בוטל, 28.6.18, 12.7.18. מדריכה: קורל, לפרטי הגעה 052-6612219 (עדיף לשלוח הודעה)
  •  באקה אל גרביה – ימי רביעי אחת לחודש בשעה 10:00. הוראות הגעה אהידה: 050-9030406. המפגש בעברית. מדריכה: טל  054-2445506 מפגשים קרובים:  6.6
    تال: 0542445506  اهداء: 0509030406

קבוצות במרכז – שרון

  • אבן יהודה – מפגש אחה”צ . ימי רביעי בשבוע האחרון של החודש, בין 16:30-18:00. במרכז קהילתי אבן יהודה, רחוב שבזי 1, בחדר הג’ימבורי של המתנ”ס. מהכניסה הראשית של המתנ”ס הולכים ישר ממש עד הסוף (לקראת הגדר הצפונית), ואז פונים ימינה. במבנה הראשון משמאל נכנסים בכניסה ראשונה. לחדר השמאלי. זה חדר ג’מבורי.
    המפגשים הבאים: 30.5, 27.6 , 25.7, 29.8.
    לפרטים- אורית,  052-2520019. ניתן לשלוח מייל לקבלת תזכורת ועדכונים    [email protected]
  • תל-אביב – כל יום שלישי האחרון של החודש בשעה 10.30 במרכז הקהילתי בית ישראל בבצרון, רח’ דם המכבים 22, תל אביב
    המפגשים הבאים: 29.5, 26.6, 31.7 המדריכות: אפי ומיקי.
  • Tel Aviv – Last Thursday of the month at a home in the North Tel Aviv area, 10:30-12:00. 31.5, 28.6.
    For address and directions contact Elisheva 0524812351. Leaders: Hannah, Edie, and Elisheva.
  • הוד השרון – שכונת נוה נאמן, החשמונאים 28, (הכניסה מהשביל מימין לבית, משער אפור משמאל לשביל) יום ו’ השני בכל חודש, בשעה 9:00.
    מפגשים הבאים:   ֿ11.5, 8.6.
    מדריכות: שרונה וגילי. לפרטי הגעה ניתן לפנות לשרונה 052-6447792.
  • הוד השרון – האודם 39. יום שלישי האחרון בכל חודש בשעה 9:00 בבוקר.
    מפגשים קרובים: 29.5, 26.6
    מדריכה: גילי. לפרטים 052-2221217.
  • בקעת אונו – כל יום שישי אחרון של החודש בשעה 10:00 בבוקר.
    מפגשים קרובים: מפגש מאי בוטל, 29.6, 27.7, 31.8,  28.9 (חול המועד סוכות ), 26.10, 30.11, 28.12
    צהרון עינב, רחבת אילן 18 קומה 1-, גבעת שמואל. ההגעה לצהרון מהגינה הפנימית של רחבת אילן.

    לתשומת ליבכן – חניה בשכונה מותרת לתושבי גבעת שמואל בלבד! ניתן לחנות בחניון אולם וואהל הצמוד או ברחוב מקס ואנה ווב. לאחר שחניתן יש מעבר מהחניון לגינת רחבת אילן בין כל בניני הרחוב.
    לבאות מהחניון: בין רחבת אילן 12 לרחבת אילן 14 ישנו מעבר, כנסו למעבר זה ומשמאלכן תראו מתחם של גני ילדים – גן רימונים, גן מיכל וצהרון עינב. נא לצלצל בפעמון של צהרון עינב.
    למגיעות בתחבורה ציבורית – ניתן להגיע בכל אוטובוס שמגיע לאוניברסיטת בר-אילן. מדריכות: ארנה, נירית, אילנה וליאת.
  • הרצליה  – משחקיית אגדה, בן גוריון 33. יום ג’,  10:00-11:30.
    מפגשים קרובים:  29.5, 12.6, 26.6, 10.7. מדריכות: מליסה, טלי ומאיה. לפרטי הגעה: 052-2474474.
  • כפר יונה – ימי ה’ פעמיים בחודש בשעה 10:00, בספריה שבמתנ”ס.
    מפגשים קרובים: 7.6, 21.6
    מדריכות: ג’ני 050-2000986  וטל 0542445506.
  • נתניה – יום א’, השני בכל חודש 10:00-11:30:
    מפגשים קרובים:  27.5, 10.6, 24.6, 8.7,
    אאוריקה פארק רח’ טום לנטוס 26 – בתוך מרכז אלון, קריית השרון. דלת כניסה ליד בנק לאומי D1 קומה ראשונה. או חניון תת קרקעי לנסוע לD1  יש שילוט בחניון. מדריכות: אמילי ואלישבע.
    לפרטים והוראות הגעה: אלישבע 052-4812351 או אמילי 050-2510474. ניתן לשלוח מייל לקבלת תזכורת ועדכונים: [email protected]
  • עמנואל – כל יום רביעי שאחרי ראש חודש.  מדריכה: שרה. לבירורים על המפגשים וכתובת נא להתקשר לשרה טל’: 09-7921658.
  • פתח-תקוה – מרכז הספורט אם המושבות, רח’ בן חור 8, למפה לחצו כאן. ימי ה’, בשעה 10:00.
    מועדי המפגשים: 7.6, 21.6
    מדריכה: רובין. להוראות הגעה בלבד: 03-919-4677.
  • רחובות – מתנ”ס חוויות שוויץ, רח’ סרני 52, יום ד’ הרביעי של החודש, בשעה 9:30.
    המפגשים הבאים:  27.6 ב-2018.
    מדריכות: דיאנה ובטי. להוראות והודעה על הגעה: דיאנה 054-5309432. 
  • מודיעין
    כל יום שני הראשון לכל חודש בשעה 10:30 – 12:00.
    כתובת: יעל הגיבורה 52. המפגשים הבאים: 4.6, 2.7.
    יש לשלוח וואטסאפ עם בקשה לקבל עדכונים. מדריכה: אנט גרין 054-575-4032.
  • שוהם –  מרכז א.ת.ג.ר, רחוב המצפה 36, שוהם.  המפגש  הבא יתקיים בתאריך: 17/6  יום ראשון, בשעה 10:00 בבוקר. מדריכות: לי-אור ולימור. לפרטים ושאלות נוספות: לי-אור, טל׳:  050-8885830, מייל [email protected] .

קבוצות בירושלים והסביבה 

  • בית שמש – מפגש לה לצ׳ה בבית שמש יתקיים החודש ביום ד’ 9/5, כד באייר, מ-9:30-11:00 ברחוב נחל דולב 34/14, רמת בית שמש א’
    יש להתקשר לקבלת פרטים מדויקים לגינת: 02-9994290.
    Beit Shemesh Monday 9.5.18  9:30-11:00
    Nachal Dolev 34/14, Ramat Beit Shemesh A. Guinat: 02-9994290
  • ירושלים – מנהל קהילתי דרום, מרכז קנגרו, קרוב לצומת פת: רח’ דב יוסף, פנייה ימינה מייד אחרי בי”ס אורט ספניאן והסלעים הצבועים. מיקום בוויז : //waze.to/li/hsv9h8uq8m לפרטים והרשמה יש ליצור קשר במייל. ימי ב’, פעמיים בחודש, בשעה 10:45 בבוקר:
    מפגשים קרובים:  28.5, 11.6, 25.6 ב-2018
    מדריכות: פייגא, וסיה ואילנה. לפרטים: 02-6718189, 054-757-0200 או 052-8975391, [email protected]
  •  ירושלים -המרכז לגיל הרך, רחוב וולטה עילית 12, קרית יובל. הכניסה דרך ביה”ס תל”י בית וגן.  בינתיים הקבוצה בהפסקה עד הסדרת מקום/ימים חדשים. כל יום שלישי הראשון בכל חודש בשעה 11:30. מדריכות: יעל ואלישבע. טלפון לתיאום והרשמה: 02-6414426 , 02-6509171, 052-6724003.
  • Jerusalem: English meeting at Gan Shelanu 24 Antignos, 2nd Wednesday of each month at 4:30pm, 13/6 11/7 8/8  Leader: Adina 050-226-4745 [email protected]
  • שילה – ימי שישי בשעה 10:00 ב”מעגל הפנימי”,  בשילה (ליד הבריכה), מפגשים קרובים: ט תמוז 22 ביוני, 2018
    להרשמה, ופרטים נוספים: 052-4546242 אליענה
  • מעלה אדומים
    מעלה אדומים, בשכונת כלי שיר. (ליד מצפה נבו)
    המפגשים הבאים:   ימי שלישי, 24.4.18, 8.5.18 בשעה 20:00
    המפגש הבא יהיה בביתה של שרה דבש רחוב הנבל 13/1 מעלי אדומים.
    לדרכי הגעה בלבד: שרה  02-5734255  לפרטים נוספים: אלישבע 052-6724003
    Maaleh Adumim
     In the Klei Shir neighborhood near Mitzpeh Nevo.
    At the home of Sara Dvash at 8 PM.
    Rechov Hanevel 13/1 1st floor. For directions only call Sara 02-5734255. For additional information: Elisheva LLL Leader 052-6724003
    Dates Tuesday evening .4.24, 8.5.18

קבוצות בדרום

  • קרית גת – מרכז מקום בלב, מוטב יחדיו, שד’ גת 56, שכונת הנביאים. חניה בשפע ובחינם. הכניסה לבניין מהדלת השמאלית. בשעה 9:30, כל יום שישי האחרון של החודש
    המפגשים הבאים:  23.3 (הוקדם בגלל ערב פסח), 29.6, 27.7,
    מדריכה: שגית לב. ניתן להצטרף לקבוצת ווטסאפ כדי לקבל מידע בקישור הבא
  • באר שבע – מתנס נווה זאב, רחוב רונאל 6 באר-שבע.  יום שישי הראשון של החודש, בשעה 10:00.
    המפגשים הבאים: 4.5.2018
    נא לוודא עם המדריכה שמתקיים.
    מדריכה: אילנה. מפת הגעה. לבירורים והרשמה: [email protected] או בטלפון 052-5523090.
  • רמת הנגב – מועצה אזורית רמת הנגב, בחדר אמנויות הלחימה. כל יום חמישי השלישי של החודש, התכנסות 9:30, פעילות הקבוצה: 10-11:30.
    המפגשים הבאים ל: 21.6
    מדריכה: ורד. טלפון לברורים: 052-8527755

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *