מתי להניק בלילה

ראשי Forums הנקה מתי להניק בלילה

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  hanna613 לפני 6 ימים, 8 שעות.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

hanna613
    משתתף

שלום שוב..

קודם כל רוצה להודות לכן על אתר מצויין ופורום מדהים, התשובות שלכן מאד מקצועיות ומועילות!

רציתי לדעת מתי להחליט להניק את התינוקת בלילה – לפעמים היא זזה ועושה קצת קולות לפעמים משהו מפריע לה אבל עובר ואם אתעלם או אשים עליה יד היא תירגע ומשך השינה שלה (ושלי ..) יתארך. ככה יכולות לעבור 4-7 שעות אפילו ללא הנקה. אני מרגישה שזה טוב לה להרגיע קצת את העיכול של היום ולישון טוב יותר מצד שני אולי לא כדאי לתת ככ הרבה זמן בין ההנקות? מתי זה סימן שכדאי להרים אותה להנקה בלילה?

בנוסף  אם אני רואה שהיא סובלת מחוסר מנוחה ממש אבל עדיין מתוך שינה האם להרים אותה? האם להניק אותה? זה לא נראה לי מרעב אלא הרבה פעמים בעצם היה גזים או מאמצים ליציאות…אם ארים אותה זה יעיר אותה ברוב המקרים. האם לחכות לבכי ממש ןלהשאיר אותה כך?

עוד שאלה – נראה לי שהיא סובלת מריפלוקס ברמה מסויימת שמקשה עליה את ההנקה ומעירה אותה משינה. ראיתי את העצות שלכן בפורום והן ממש מועילות. אני מפצלת לה את הארוחות ומרימה אותה לגרפסים מס פעמים ורואה שזה מקל עליה ב”ה. אחת העצות הייתה להשאיר אותה בתנוחה אנכית כחצי שעה. הצעתן במנשא או טרמפולינה. האם גם תנוחת הגרפס טובה? (על הכתף) האם כדאי ממש להרים אחרי כל ארוחה?? אם היא נרדמת לי על המיטה אחרי הנקה בשכיבה עדיין להרים….?

שוב תודה רבה רבה אתן באמת מקסימות!

שלום חנה,
    תודה על הפרגון!
    נשמע שאת מאד קשובה לצרכי התינוקת שלך ורוצה לתת לה את המענה המתאים ביותר.

באופן כללי הרבה תינוקות עושים הפסקה אחת של כ6-7 שעות ביממה (יש אמהות שנתמזל מזלן וההפסקה הזו היא בלילה..) וזה תקין ונורמלי.
    סימני חיפוש – פתיחת הפה, מציצת אגרופים הם סימנים מוקדמים לרעב, וכמובן בכי סימן מאוחר.
    אגב ההנקה עוזרת הרבה פעמים גם ליציאות..
    לגבי תנוכה אנכית – איך שעוזר לכן הכי טוב, לפעמים נדרש פרק זמן מסוים להיות בתנוחה זו – לשיקולך אם נוח על הכתף..
    אם היא נרדמת ולא מתעוררת כנראה הכל טוב..
    המון בהצלחה!
    אליענה ללל

hanna613
    משתתף

תודה רבה אליענה!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.