קבלי עזרה

כיצד ללל ישראל יכולה לעזור לך?

אימהות:

A mother holds her nursing baby and smiles

קרדיט: מעיין זוסמן

האם יש לך שאלה דחופה?

האם את זקוקה לעידוד לגבי ההחלטות שקיבלת?

האם את צריכה רעיונות כדי להתמודד עם מצב מסוים?

מדריכות ליגת לה לצ’ה מספקות מידע, תמיכה ועידוד לאימהות באמצעות קו התמיכה,
1599-525-821, המופעל בהתנדבות. הקו מאויש בימים ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי, לא כולל ערבי חגים וחגים. הקליקי כאן כדי לראות את לו”ז שעות המענה שלנו.

אם הקו לא פעיל, ניתן למצוא מספרי טלפונים של מדריכות ללל, שעונות מהבית.

קבוצות ליגת לה לצ’ה מאפשרות תמיכה פנים אל פנים ממדריכות הקבוצה ומאימהות הקבוצה במסגרת המפגש החודשי. בדקי כאן אם יש קבוצה נגישה לך. תמצאי שם גם מידע לגבי יצירת קשר עם כל קבוצה, כך שתוכלי לוודא את מועד, שעת ומיקום המפגש.

אמצע הלילה? העלי את שאלותיך בקבוצת הפייסבוק שלנו. מדריכות ואימהות תחזורנה אליך במהירות האפשרית עם הצעות, מידע ועידוד. הקליקי כאן להצטרף.

באתר זה תמצאי מאמרים, שאלות נפוצות, ומידע כללי. עייני באתר וראי אם תמצאי את המענה המבוקש לך.

האם עדיפה לך שפה אחרת? בדקי את האפשרויות. תראי בעמוד הראשי “מידע על הנקה בשפות אחרות“. אמנם מצוינים מקורות ואתרים בספרדית, צרפתית, רוסית, אנגלית, וערבית, ישנן שפות נוספות. בדקי את רשימת השפות באתר ליגת לה לצ’ה הבינלאומית.

לאנשי מקצוע ומטפלים:

A La Leche League meeting with mothers in a circle holding babies

צילום: ג’ינה ויסמן

האם קורה שאת/ה רואה שלמטופלת שלך יש צורך בתמיכה מחברים או מהקהילה? ליגת לה לצ’ה מסייעת לאימהות בעזרת קו תמיכה, קבוצות מפגש שכונתיות וקבוצות פייסבוק, בנוסף למידע הקיים באתר שלנו ובפרסומים. מחקרים רבים ציינו את חשיבות התמיכה הזו, כחלק מעידוד אימהות להניק. תנ/י למטופלות את האפשרות לראות הנקה מוצלחת. הפנה/י אותן אלינו, ובכך עזור/י להן למצוא קבוצת תמיכה.

מחפש/ת הרצאות בנושאי הנקה?  ניתן לצפות בהרצאות מכנסים קודמים בערוץ של ללל ישראל ביוטיוב. הכנס השנתי שלנו מארח מרצים ומרצות מומחים מישראל ומהעולם. בדוק/י את פרטי הכנס הקרוב, כאן. צריך/ה נקודות העשרה? צור/י עימנו קשר. סירפס (CERPS) עבור חידוש ההסמכה כיועצת הנקה בין לאומית (IBCLC) ניתנות למשתתפות בהרצאות הכנס שלנו ובאם מתאפשר, גם למשתתפות ימי מרפאת הנקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *